UnderMarket – Nové odkazy (Dark market/Dark web)

Pokud si chcete prohlédnout zboží na některém z obchodu na dark webu, tak jich máte k dispozici tisíce. Vyzkoušet můžete i UnderMarket. Ten nabízí uboží všeho druhu a platby lze pochopitelně uskutečnit v kryptoměnách.

Linky:

gdaqpaukrkqwjop6.onion
un62d2ywi33bho53.onion
z57whuq7jaqgmh6d.onion
undrol7rt4yu5zzd.onion

15 komentářů u „UnderMarket – Nové odkazy (Dark market/Dark web)“

 1. Ahoj,
  a jakou máš zkušenost s undermarketem? Pžíjde mi, že jsou podvodníci. Řešil jsem s nima několik situací a doteď nemám odpověď. 🙁

 2. Ahoj,

  no jsou to podvodníci. 3x jsem jim zaplatil různý produkty a nikdy mi nic nepřišlo. Jo a máš ještě jiný odkazy na dark web? Díky moc. 🙂

  1. Je také dost možné, že zboží zabavila celnice. Odkazů je na tomto webu dost. Zkus Silk Road. 😉

   1. Díky. Zkouším to přes ni. 🙂 Mám dotaz. Víš o nějakým dobrým vendorovi, kterej dělá money transfer přes Western Union? 🙂 Díky moc.

 3. To jste na hlavu ? Jaký undermarket? Když je spolehlivý shop dreammarket, který je funkční i přes ty masivní ddos útoky..je to nejbezpečnější shop který navíc tak dlouho bez chybně funguje. Pokud jste ale debil, oberou vás i tam.

  1. Tak jsem trochu zaspal 😀 a vzhledem k dostatečně pouliční kvalitě, jsem tam dlooouho nebyl a když jsem se tam chtěl kouknout, tak ejhle, sundali je.. Velká škoda, velký smutek, ty stránky byly součástí nejlepšího kousku mého života, zažil jsem tam něco neuvěřitelného, něco vesmírně vzdáleného všemu co se dá zažít u nás při tom když se snažíte koupit drogu.. Pravý opak, lidi mi posílali drogy i zadarmo.. komunikace s těmi lidmi byla jak kominikace sám se sebou na druhé straně, naprostý respekt, úcta, slušnost a vstřícnost, úplně jiný svět.. vysmívali jsme policajtům provokovali je texty 😀 a pošťák mi mezitím nosil drogy. Jen teda Bohužel, ten perník co tam měli.. Doteď mi není jasné co to vlastně bylo, nebylo to co je k dostání unás.. povzbudilo to, ale přes noc mě usnout dovolilo.. Takže jsem tuto možnost volil jako nouzovku, měl jsem tam pár špatných zkušeností, dvě jenom, a až mě to nutilo pochybovat jestli nejsem mrtvý a už v nebi, jelikož obě dvě zkušenosti, mě admini k mé naprosté spokojenosti vyřešili. Neuvěřitelné. Tady vás v oficiálním eshopu okradou, v A3 sportu jsem si jednou v životě koupil boty, říkám si že by měly něco vydržet za tu cenu.. Vážení.. po 1/2 roku, praskla celá podrážka vejpůl, nechápal jsem 😀 prostě to byla série zmetků… byly ve slevě ale i přesto drahé! No šel jsem tam celkem sebejistě zpět, že mi to musí reklamovat.. Jednak značka A3, druhak po půlroce praskne podrážka.. to asi jak bych to měl já se svými 50kg těžké váhy udělat ?:D No huba mi spadla až na zem u té pokladny, jak mi ty boty vzali a po měsíci mi je vrátili se sdělením, že je to způsobeno běžným opotřebením a že se mám obrátit na soudního znalce a na soud.. na Český soud ? Už tehdy jsem měl nadhled a cítil v kostech jak to tady funguje, dnes už to vím dobře, před soud bych se dostavil pouze pozuby ozbrojený nebo v tanku, jelikož jsem už viděl dost případů jak tady probíhají soudní proces a právě s lidmi jako já, nejsem první ani poslední.. Jen já jim ještě do pasti nevlezl, a přesto se do té pasti ani nenechal žduchnout.. Prostě držím se břehu zuby nechty, a oni už to vzdali, 😀 Moc nás není co jsme se udrželi.. a rozhodně to nebylo ani o síle, ani o velikosti.. Hádejte. Teď mi došlo že by to chtělo změnit nik. Svoboda je stále pro většinu lidí nestravitelná a už se mi nechce párat se zarputilými dementy kteří nemůžou vystát sílu pravdy. Jen upozorňuji, tu pravdu poznáte jak mě budete otravovat, a stáhne te se jak ocas psa, jako každý před váma, nebo zdechnete, nebo se pomátnete, ale mě neublížíte, vo no to totiž nejde.. mě se nedá ublížit.. A hojit se taky nezahojíte. Nadruhou stranu, máte šanci .. tu pravdu unést a vzpamatovat se.. no nevím… jako jo máte, ta šance je vždy..

   1. Lidi neznáte ještě nějaké obchody kromě Dreammarketu? Koukal jsem se na The Pot Shop a příjde mi to celkem dobré akorát nevím jestli je to legit. Co myslíte?

 4. Nejlepší asi Silk Road 3.1 ale ted´mají nějaký výpadek.
  Empire Market je taky fajn.
  Párkrát jsem se spálila a taky mi nic neposlali ale za ty léta už mám vychytaný spolehlivý dodavatele. Prostě je to o výběru dobrého vendora.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*