Jak stáhnout jakékoliv video ze stránek? Stačí jednoduchý plugin do prohlížeče.

Chcete stáhnout video z YouTube, Facebooku, Twitteru či jakékoliv jiné stránky? Je to možné díky různým aplikacím, ale nejrychlejší to je přímo v internetovém prohlížeči díky doplňkům (pluginům).

Zkoušel jsem různé pluginy ve třech hlavních prohlížečích a to v Opeře, Google Chrome i Mozilla Firefox. U všech jsem našel funkční plugin. Na mobilech funguje výborně i plugin na mobilní verze Firefoxu.

Jak stáhnout video za stránek?

Pokud máte ve svém prohlížeči potřebný plugin nainstalovaný, tak je nutný celý prohlížeč restartovat (pokud vás prohlížeč již o to nepožádal). Pro stažení videa stačí navštívit stránku s videem, spustit video a vpravo nahoře kliknout na ikonu nainstalovaného pluginu. Ten by měl nabídnout více souborů a stačí jen najít video v patřičném rozlišení a kliknout na “download”.

Stahování videí díky pluginu v prohlížeči

Co když plugin nefunguje?

Pokud je se stahováním nějaký problém, tak bych doporučil restartovat prohlížeč. Pomoci může také smazání dat o prohlížení (historie, cookies ….). Nebo můžete najít jiný plugin pod výrazem “Video Download” přímo v prohlížeči. Pokud stahování funguje na YouTube, ale zrovna u té jedné stránky ne, tak není ze strany vývojáře podporována.

 

4 komentáře u „Jak stáhnout jakékoliv video ze stránek? Stačí jednoduchý plugin do prohlížeče.“

  1. Tuto stránku jsem objevil teprve dneska a musím říct, že je skvělá, plno úžasných článků. Plugin na firefox mi funguje, stáhl jsem novinku z freefilmu. Děkuji autorovi této stránky, ještě jednou je skvělá, líbí se mi jednoduchý design a hlavně jednoduché návody, které fungují a jinde nejsou k sehnání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*